Atelier
Online sběrna
Průkazové fotky
Vyvolání fotek
Online sběrna
Fotoplátna
Dárkové předměty
SelfieBox
Foto na porcelán
Kalendáře
Velkoformátové fotky
Fotohodiny
Hrnečky
Rekonstrukce fotografií
Svatební fotografie

Atelier


V našem atelieru Vás můžeme vyfotografovat při libovolné příležitosti. Vždy nafotíme více záběrů, dle Vaší představy, či naší invence a vy sami si bezprostředně po focení můžete vybrat, které snímky necháte vyvolat. Vybrané snímky pečlivě retušujeme a dle domluvy připravíme v papírové, nebo elektronické podobě. Před návštěvou doporučujeme rezervovat(nejlépe telefonicky) čas pro focení.

Pro představu uvádíme několik běžných příležitostí návštěvy našeho ateliéru.

Fotografie dětí

Jedinečná možnost zachycení vývoje Vašich ratolestí, skvělý dárek pro široké příbuzenstvo a dozajista nezbytná součást rodinného fotoalba.

Rodinné fotografie

Přijďte se vyfotografovat s partnerem či rodinou. Vznikne Vám tak trvalá vzpomínka hodná nejen pracovního stolu.

Svatební fotografie

Ty mohou být reportážní přímo z obřadu, nebo aranžované z parku, jiného exteriéru, ovšem také z našeho ateliéru. Ateliér je svou výbornou polohou, prakticky přímo ve středu města, ideální alternativou v případě nepřízně počasí.

Portrétní fotografie

Přijďte se vyfotografovat do našeho atelieru. Vznikne Vám tak trvalá vzpomínka hodná nejen pracovního stolu.

Průkazové fotky na počkání


Připravíme Vám dokladové fotografie pro každou příležitost. Od fotek na mezinárodní řidičský průkaz, plzeňskou kartu a jiné doklady standardního rozměru 3,5×4,5cm. Nebo fotky pro americké a indické vízum 5x5cm, také rozměrů 2x3cm, 2,5×3,5cm, 3x3cm, 3x4cm, 4x6cm, 7X5cm a další dle Vašich potřeb.

Přehled požadavků na fotografie jednotlivých států zde.

Fotografie můžete mít i v elektronické podobě. Ty Vám uložíme na CD, flash disk, nebo pošleme na email.

Fotografií se fotí více, sami můžete z vyfotografovaných snímků vybrat ten který zpracujeme. Doba zpracování fotografií na počkání je zhruba 3 minuty od vyfocení.

Ceník zde

Dárkové předměty


Textil

Je-li libo fotografii na tričko, polštář, tašku, zástěru, chňapku či podložku pod myš? Stačí se zastavit s předlohou na papíru, nebo v elektronické podobě a domluvit se.

Puzzle

Z Vaší fotografie můžeme vyrobit puzzle velké 35 až 2000 dílků.

Fotohodiny

fotohodiny

Fotohodiny Vám mohou posloužit nejen jako originální dárek. Můžeme Vám nabídnout jak hodiny nástěné, stolní hodiny, budíky do všech nabízený lze umístit Vaší fotografii.

Nyní máme v nabídce také hodiny „v konzervě“ samozřejmě s vyměnitelnou fotografií.

Hrnečky

Rozšířili jsme vlastní výrobu o keramické hrnky k potisku fotografií kterou sami přinesete. Díky tomu vám můžeme nabídnout kvalitní provedení v rozumných dodacích termínech. Na výběr máte ze škály hrnků různých barev – bílý, modrý, červený, zelený, žlutý nebo také hrneček MAGICKÝ – při pokojové teplotě je celobarevný, fotografie na něm vystoupí až po přelití horkou vodou.

Kalendáře

Kalendáře jsou standardně vyráběny z Vámi přinesených fotografií v elektronické podobě nebo papírovém provedení. Pro kalendáře máme k dispozici velký výběr pozadí, které je vloženo pod fotografií a kalendáriem. Měsíční

13-ti stránkový kalendář se skládá z 12 stran, pro každý příslušný měsíc jedna + titulní strana s fotografií přes celou stránku a označením příslušného roku. Kalendář nemusí nutně být od ledna do prosince, ale může začínat např. červnem a končit květnem, čímž se z tohoto produktu stává dárek využitelný celoročně. Kalendáře mohou být stolní i nástěnné.

Stolní provedení standardně vyrábíme formátu 10x15cm, 13x18cm a 15x23cm(A5).

Nástěnné kalendáře jsou pak k dispozici ve formátech 15x21cm(cca A5), 20x30cm(cca A4) a 30x42cm(A3).

Jednostránkové roční kalendáře

jednostránkové kalendáře je možné vyrobit v libovolném formátu. Standardem jsou fotografické formáty od 10x15cm do 40x60cm(cca A2)

SelfieBox


Rádi byste fotokoutek na Vaší akci? SelfieBox je výborný doplněk pro každou příležitost.

Na Váš pokyn fotí, když se Vám fotka zamlouvá za pár vteřin si je odnesete.

To vše za pomoci profi techniky a studiového vybavení.

Další info na www.selfie-box.cz

Foto na porcelán


Vámi přinesenou fotografii, kresbu, text a jiné předlohy, převedeme do digitální podoby. Poté je možno vyobrazit je na širokou škálu porcelánových předmětů (ukázky najdete v katalogu). Fotografie na porcelánu je chráněna glazurou vypálenou při teplotě 900 stupňů Celsia, čímž je dosaženo jedinečného vzhledu, vysokého lesku a stálosti barev. Fotografie na porcelánu je dlouhodobě odolná vůči povětrnostním vlivům a UV záření.

Porcelánové fotografie nejčastěji slouží jako vzpomínka na náhrobních deskách, možno také použít k potisku talířů, misek, náprstků a přívěsků.

Produktové foto


Potřebujete-li vyfotografovat Vaše produkty nebo zboží, kontaktujte nás prosím. Nabídka v tomto odvětví je velmi specifická a individuální.

Fotoplátna


Vaše fotografie zhmotníme na umělecké plátno, které následně můžeme vypnout na dřevěný rám. Hotový fotoobraz stačí zavěsit na stěnu. Fotoobrazy jsou barevně stále. Ceny fotopláten najdete v ceníku velkoformátových fotografií.

Reportáže


Za pomoci reportážních fotografií Vám můžeme zdokumentovat širokou škálu Vašich akcí nebo činností. Ku příkladu svatbu, promoce, maturitní ples, firemní večírek, křtiny, narozeninové oslavy a další příležitosti, na které si jen dokážete vzpomenout. Pro lepší představu můžete nahlédnout do galerie.

Rekonstrukce fotografií


Již léta se úspěšně zabýváme reprodukcemi starých, případně znehodnocených snímků. Vaše staré, eventuelně poškozené, fotografie (či negativy,nebo diapozitivy) naskenujeme a upravíme dle domluvy a rozsahu poškození. Původní foto dostanete samozřejmě zpět a od nás upravené retušované fotografie v novém provedení. Fotografie je možno také upravit velikost dle vašich požadavků, další možnost provedení je foto na porcelán – viz kapitola foto na porcelán

Svatební fotografie


Svatební fotografie

Chcete-li mít jedinečnou vzpomínku na Váš svatební den. Obraťte se na nás, o zbytek se postaráme. Možné je fotografovat cokoli si budete přát od domácích příprav, příjezdu na obřad až po obřad samotný. Samozřejmostí je focení v parku, ateliéru nebo jiném exteriéru, či interiéru. Dle toho co dovolí okolnosti, ať již místo konání svatby, počasí nebo Vaše přání, které je pro nás prioritní. Fotografovat můžeme také na hostině i svatební veselici. Pro lepší představu můžete nahlédnout do naší galerie.

Ke zvýšení přehlednosti jsme připravily několik základních balíčků služeb, vycházejících z nejčastějších požadavků našich svatebčanů. Tyto balíčky můžete zhlédnout v ceníku.

Online sběrna


Objednejte si Vaše fotografie pohodlně z domova. Následující den je přijďte jen vyzvednout.

Můžete objednávat standardní formáty od 9x13cm až po 70x100cm, vybrat jestli chcete fotografie lesklé nebo matné, případně zda oříznout přesně na formát, nebo neořezávat.
Online sběrna zde

Velkoplošný tisk


Fotografie formátu vetšího 20x30cm zhotovujeme tiskem na inkoustovém plotru CANON rozlišením 24OOx1200 dpi. Na používané pigmentové inkousty dává výrobce záruku světlostálosti až 100 let. Maximální velikost tisku fotografie je 103x300cm, v případě výkresů je délka neomezená

Fotografie tiskneme na 260g/m fotopapír, k dispozici je také plátno, samolepka, prosvětlovací film, magnetická folie a další. Díky správě barev a kalibraci medií je výsledný tisk barevně shodný s tím co můžete vidět na zkalibrovaném monitoru.

Výkresy nebo počítačovou grafiku Vám můžeme vytisknout na 80g/m až 170g/m křídový papír.

Veškeré tisky, převážně fotografie, je možné také laminovat, zvýší se tím stálobarevnost tisků a také jsou chráněny proti mechanickému poškození. Další možností je nalepení na desku, rámování do klasických rámů či kliprámů.

Ceník ke stažení